Up-date Corona virus – 28 april 2020

Beste leden,

 

Hier een up-date vanuit het bestuur met betrekking tot het Corona virus.

Onderstaande maatregelen worden verlengd tot 20 mei 2020.

De kantine en het “Praathuis” zullen voorlopig gesloten blijven. Dit gelet op het feit dat de overheid ontraadt in grote aantallen bijeen te komen.

Op de zaterdag ochtenden zal er voorlopig wel een verkooppunt gerealiseerd worden voor het winkeltje zodat de bestelde pootaardappelen kunnen worden opgehaald en plantjes kunnen worden gekocht met inachtneming van de nodige hygiënische handelingen.

Wij verwachten van u begrip voor dit besluit. Indien de mogelijkheden zich zo verbeteren dat er door de overheid weer groen licht gegeven wordt voor een veilig samenzijn, zullen we u weer op de hoogte brengen.

 

Met vriendelijke groet,

 

Namens het bestuur van Vereniging van Amateur tuinders “Tot Ieders Genoegen”